Brunei Darussalam

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Brunei Darussalam

Nieruchomość na sprzedaż w Brunei Darussalam

Brunei lub Sułtanat Brunei, oficjalnie zwany Nagara Brunei Darussalam, to mały naród położony na wyspie Borneo, podzielony na dwie części. Graniczy z Malezją i wychodzi na Morze Południowochińskie. Słynie z plaż i lasów tropikalnych, z których większość stanowi część chronionych rezerwatów charakteryzujących się dużą różnorodnością biologiczną. W stolicy, Bandar Seri Begawan, znajduje się okazały meczet Jame'Asra Hassanila Bolkiaha z 29 złotymi kopułami. Wspaniały pałac stolicy, Istana Nurul Iman, jest rezydencją obecnego sułtana Brunei. Z wyjątkiem wybrzeża zwróconego w kierunku Morza Południowochińskiego całkowicie graniczy z Malezją.

Średnia cena zakupu nieruchomości na sprzedaż w Brunei spadła o 11% rok do roku, zgodnie z indeksem cen opublikowanym przez Monetary Authority Brunei Darussalam (AMBD).

Bank centralny opublikował dziś swój pierwszy wskaźnik cen nieruchomości mieszkaniowych (RPPI), który ocenia warunki na rynku nieruchomości i śledzi zmiany średniej ceny nieruchomości mieszkalnych we wszystkich czterech dzielnicach.

AMBD twierdziło, że wskaźnik ceny nieruchomości na sprzedaż w Brunei mierzy przystępność cenową nieruchomości mieszkalnych w Brunei i może również służyć jako makroekonomiczny wskaźnik wzrostu gospodarczego i stabilności finansowej.

Większość transakcji dotyczących nieruchomości na sprzedaż w Brunei to domy jednorodzinne (51%), a następnie domy z tarasem (22%), domy szeregowe (16%), mieszkania (7%) i grunty (4%).

Badanie przeprowadzone przez University Brunei Darussalam w zeszłym roku wykazało, że relacje rodzinne i polityka mieszkaniowa znacząco wpłynęły na wzorce kupowania nieruchomości na sprzedaż w Brunei.

Brunei ma wyjątkowy rynek nieruchomości ze względu na ogromną ofertę mieszkań komunalnych dla obywateli.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 3313

Sprzedaż 2 sypialnie, Brunei Darussalam, Bandar Seri Begawan, Bandar Seri Begawan, center

3,999,512.00PLN
Sprzedaż
2 sypialnie

100 m²
Lilium Garden jest łatwym w użyciu urządzeniem, które nie jest w stanie wytworzyć. Zostaw komentarz dla 7 osób, które mogą mieć problemy z 4 leilighet...
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB